اهمیت محل رابطه ی زناشویی - مخصوص همه

اهمیت محل رابطه ی زناشویی

 

اهمیت محل رابطه ی زناشویی

 

 محل انجام آمیزش می تواند در ایجاد یک رابطه بهتر، موثرتر، لذت بخش تر، حتی متنوع تر نقش مهمی را ایفا نماید . اما این بدان معنانیست که آمیزش لزوماً بایستی در اتاق خواب صورت بگیرد .شما معمولاً بایستی اتاق خوابتان را بر طبق محرک های جنسی تان تزئین نمائید .

فراموش نکنید که باید تلاش کنید تا نوع رابطه ی جنسی برای شما و همسرتان تکراری نشده و به این رابطه به چشم یک عمل فیزیکی برای رفع نیاز جسمی نگاه نکنید. هیجان و تنوع از ابزاری است که لازمه ی ماندگاری ارتباط جنسی لذت بخش است. اما می توان با ابزار مختلف با یک شریک جنسی (همسر) آنرا ایجاد کرد و نگاه داشت.

اتاق خواب

برای برقراری آمیزش با کیفیت بالا می توان نکات زیر را در نظر گرفت :

1- هر از چند گاهی محل انجام آمیزش را تغییر دهید . این مکان می تواند صرفاً محدود به اتاق خواب نبوده و در مکانهای دیگر منزل نیز انجام شود . این به شرطیست که مکان مورد نظر آرامش و امنیت داشته باشد . گاهی انجام آمیزش برروی یک کاناپه راحت که در سالن پذیرایی خانه می باشد بسیار لذت بخش تر از مجلل ترین تختخواب هاست .

 

2- اتاق خوابتان را در بهترین قسمت منزلتان انتخاب نمائید به نحوی که هیچ مکان دیگری به آن مشرف نباشد .

 


3- حتماً برای اتاق خوابتان قفل و کلید جداگانه داشته باشید و به افراد دیگر اجازه ندهید که بدون اجازه شما وارد آن شوند .

 

4- اتاق خوابتان را بسیار جذاب و زیباتزئین نمائید و سعی کنید حتی المقدور و تا جائیکه امکانات مالی شما اجازه می دهد هر از چند گاهی دکوراسیون و رنگ آن را تغییر دهید .

 

5- تختخواب تان را طوری تزئین کنید که مرکز توجه قرار گیرد .

 

6- رطوبت و دمای اتاق خواب بایستی مناسب باشد .

 

7- تخت یا رختخواب شما بایستی همواره راحت و پاکیزه باشد .

 

8- رنگ اتاق خوابتان را از رنگهای آرام بخشی مثل آبی و سفید و صورتی انتخاب کنید . اگر به رنگهای گرمتر علاقه مندید رنگهائی مثل نارنجی یا قرمز عنابی بسیار رویائی هستند .

 

9- آویختن پرده های کافی و زیبا با رنگ های صورتی، نارنجی، یا قرمز ( به تناسب رنگ اتاق و دکوراسیون آن ) علاوه بر حفظ خلوت شما به مهیج ترین شدن اتاق خواب شمانیز کمک می کنند .

 

10- بهتر است نور اتاق خواب شدید و مستقیم نباشد . ترجیحاً از آباژورها یا لامپهایی کم نور با نور ملایم قرمز استفاده کنید .نورپردازیی که فضائی به رنگ غروب خورشید ایجاد می نمائید مناسب به نظر می رسد . استفاده از شمع های معطر علاوه براینکه فضای رومانتیکی ایجاد می کند هوارا نیز عطر آگین می نماید

 

11- حتماً آیینه بزرگ و قدی در اتاق خوابتان تعبیه نمائید .

 

12- هرگز لباسهایتان را به در و دیوار اتاق خواب آویزان نکنید و از آن به جای انباری خانه استفاده نکنید .

 

13- سعی کنید فضای اتاق خواب بسیار مرتب و جالب توجه باشد .

 

14- وسایلی نظیر تلویزیون کامپیوتر و یا وسایل کارتان را از اتاق خواب خارج کنید . فراموش نکنید که شما در دفترکارتان نمی خوابید و قرار نیست در اتاق خوابتان وظایف حرفه ایتان را انجام دهید و یا به سرگرمی های تلویزیونی بپردازید.

 

15- می توانید از خوشبوکننده های محرک برای فضای اطاق خواب استفاده کنید.داشتن فضایی امن و دوست داشتنی  در ایجاد یک خلوت دلپذیر مناسب است.

 

مهم این است که شما به محل رابطه تان اهمیت دهید.ممکن است شرایط زندگی تان به گونه ای نباشد که بتوانید از امکانات خاصی بهره ببرید اما معطر بودن لوازم خواب ، استفاده از لباس مخصوص و زیبا هنگام خواب ، تلاش برای تنوع در رابطه و حفظ نظافت شخصی مسائلی است که می تواند در یک رختخواب ساده ، به لذت بخش تر بودن رابطه کمک کند.